Salon Kosmetyczny, SPA Zielona Góra, masaż Zielona Góra - Luxury World DAY SPA

Veniro – Intrakapilarny system usuwania naczynek

Rozszerzone naczynka krwionośne są problemem, który dotyka coraz większą liczbę osób. Obserwuje się je głównie u kobiet, co ma związek z rozluźniającym wpływem estrogenów na mięśnie gładkie naczyń i wzrostem przepuszczalności śródbłonka naczyniowego. Większość dostępnych na rynku metod, nie zawsze skutecznie radzących sobie z tymi zmianami, niesie ze sobą bardzo duże ryzyko wystąpienia przykrych i często bolesnych powikłań.
Veniro® – Intrakapilarny System Usuwania Naczynek™ jest urządzeniem opierającym się na innowacyjnej, zaaprobowanej przez FDA (Food and Drug Administration) technologii pozwalającej na całkowite, bezpieczne, precyzyjne i co najważniejsze wysoce efektywne pozbycie się uciążliwych zmian naczyniowych na twarzy, kończynach dolnych, górnych i innych, nawet wrażliwych okolicach ciała.
Generowane przez urządzenie unipolarne fale radiowe wysokiej częstotliwości po zetknięciu z naczyniem krwionośnym wywołują termokoagulację, powodując natychmiastowe zamknięcie światła naczynka, podczas gdy otaczające tkanki pozostają nienaruszone. Technologia ta cieszy się uznaniem lekarzy i kosmetologów na całym świecie, o czym świadczą dziesiątki tysięcy skutecznie przeprowadzonych zabiegów. Cienka igła przez którą przepływają impulsy układana jest na powierzchni skóry lub wprowadzana bezpośrednio w tuż pod granicę naskórka. Wytwarzana energia doprowadza do koagulacji, obkurczania i następowego włóknienia ścian naczynia dokładnie w miejscu przyłożenia igły. Badania kliniczne wykazują, że wykorzystanie unipolarnej radiofrekwencji w celu permanentnego usuwania rozszerzonych naczynek krwionośnych odznacza się wśród innych metod najwyższą skutecznością i bezpieczeństwem.
Korzystając z Veniro ® działamy bezpośrednio na naczynko, które chcemy zamknąć, dzięki czemu otaczające tkanki nie ulegają naruszeniu, a ryzyko poparzenia, powstania blizn czy przebarwień jest bardzo niskie. Potwierdzona dziesiątkami badań naukowych wysoka skuteczność i małe prawdopodobieństwo skutków ubocznych nie są jedynymi zaletami urządzenia Veniro®. Badania dowodzą nawet 100% skuteczności w przypadku pojedynczych teleangiektazji i 87% redukcji venulektazji. W 75% przypadków wystarcza tylko jeden zabieg, aby trwale pozbyć się problemu rozszerzonych naczynek. Veniro® jest również wysoce efektywne w redukcji rumienia towarzyszącgo trądzikowi różowatemu.
Veniro® jest certyfikowanym urządzeniem gwarantującym zarówno bezpieczeństwo jak i skuteczność zabiegów. Bardzo łatwy w obsłudze panel sterujący pozwala na całkowitą kontrolę wszystkich parametrów i niezmiernie precyzyjne pozbycie się nawet najmniejszych, niedostępnych dla innych urządzeń zmian naczyniowych.

CENNIK:

Okolice nosa

1 zabieg: 150zł – 250zł

Twarz

1 zabieg: 350zł – 450zł

Nogi

1 zabieg: 450zł – 700zł

Pojedyncza zmiana

1 zabieg – koszt ustalany po konsultacji

Znamię Rubinowe

1 zabieg: 50zł

Usuwanie włókniaków

1 zabieg: 50zł – 150zł

Usuwanie pojedynczych włosów

1 zabieg: 50zł – 200zł

Zamykanie-naczynek-usuwanie-zylakow_preview

naczynka

zamyk_naczyn

Góra © 2014 Luxury World DAY SPA | design: armadastudio
FACEBOOK
TWITTER
YOUTUBE