Salon Kosmetyczny, SPA Zielona Góra, masaż Zielona Góra - Luxury World DAY SPA

WITAMY

Luxury-World_roll-up-1000x2000_v2

Luxury World DAY SPA to idealne miejsce dla kobiet i mężczyzn ceniących sobie jakość, styl i profesjonalizm.

Kameralne i luksusowe wnętrza Luxury World sprawią, że poczują się Państwo tu naprawdę wyjątkowo.

Luxury World to gwarancja jakości, najnowszych technologii oraz nowinek kosmetycznych. Nasza oferta jest atrakcyjna dla każdego kto zechce zadbać o siebie w najbardziej efektywny sposób. Klienci mogą być pewni, że nasze usługi są na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnej, wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze. U nas skorzystają Państwo z bardzo bogatej oferty zabiegowej począwszy od klasycznych zabiegów kosmetycznych po medycynę estetyczną.

Luxury World oferuje nie tylko zabiegi kosmetyczne posiadamy również w naszej ofercie szeroki wachlarz masaży oraz ogromny wybór zabiegów z zastosowaniem urządzeń, które w nieinwazyjny ale efektywny sposób pozwolą udoskonalić Państwa twarz i ciało. Zabiegi kosmetyczne wykonywane są przy użyciu kosmetyków znanych marek: KLAPP COSMETICS oraz MEDIDERMA .

Nasi klienci mogą skorzystać z wyjątkowych zabiegów w towarzystwie najbliższej osoby spędzając ten czas razem i relaksując się w specjalnie przygotowanym do tego celu gabinecie. Luxury World jest idealnym miejscem do tego aby zregenerować swoje siły i zrelaksować się w kameralnych wnętrzach naszego spa. Jest to jedyne tak klimatyczne miejsce w okolicach Zielonej Góry.

PERSONEL

Hanna Szymańska

Magister kosmetologii; Specjalista w zakresie kosmetologii leczniczej i pielęgnacyjnej; Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.
Konsekwentnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie kosmetologii Anti-Aging uczestnicząc w szkoleniach i kongresach naukowych.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej w Poznaniu.
Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. Posiada dużą wiedzę w zakresie planowania kompleksowych, indywidualnych programów zabiegowych. Szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów, a uśmiech i zadowolenie klienta są dla niej największą nagrodą.

Wisława Klęka

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia oraz Medycznego Studium Zawodowego w Zielonej Górze na kierunku Masażysta. Doświadczenie zdobywała w wielu gabinetach i znanych ośrodkach SPA w Poznaniu oraz w Zielonej Górze. Zawsze uważnie wsłuchuje się w problemy oraz potrzeby z jakimi zgłaszają się do niej  klienci, aby indywidualnie dobrać jak najlepszą terapię. Interesuje się anatomią i fizjologią człowieka, ale to terapię manualną tkanek miękkich oraz tematykę Medycyny Estetycznej otacza szczególnym zainteresowaniem. Chętnie poszerza swoje horyzonty na kursach i szkoleniach, a także zagłębiając się w literaturze fachowej. Najważniejsze jest dla niej zadowolenie klienta, dlatego swoją pracę wykonuje z pasją i profesjonalizmem.

Aleksandra Filipkowska

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Zielonej Gorze na kierunku Technik Masażysta. Z wielka pasją poszerza swoją wiedzę z zakresu Odnowy Biologicznej na wielu szkoleniach oraz kursach. Specjalizuje się w technice masażu polinezyjskiego LOMI-LOMI oraz posiada duże doświadczenie w pracy ze sportowcami oferując im takie zabiegi jak masaż sportowy, izometryczny oraz różnego rodzaju metody terapeutyczne. Jej zainteresowania krążą wokół łączenia terapii manualnej z urządzeniami Medycyny Estetycznej. Propaguje zdrowy styl życia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w cenionych ośrodkach SPA. Dzięki różnorodnym doświadczeniu i kwalifikacjach, każdy klient może liczyć na profesjonalnie przygotowany program dobrany do indywidualnych potrzeb .

Serdecznie Państwa zapraszamy do Luxury World DAY SPA!

ODKRYJ W SOBIE PIĘKNO

Góra © 2014 Luxury World DAY SPA | design: armadastudio
FACEBOOK
TWITTER
YOUTUBE