Salon Kosmetyczny, SPA Zielona Góra, masaż Zielona Góra - Luxury World DAY SPA

WITAMY

Luxury-World_roll-up-1000x2000_v2

Luxury World DAY SPA to idealne miejsce dla kobiet i mężczyzn ceniących sobie jakość, styl i profesjonalizm.

Kameralne i luksusowe wnętrza Luxury World sprawią, że poczują się Państwo tu naprawdę wyjątkowo.

Luxury World to gwarancja jakości, najnowszych technologii oraz nowinek kosmetycznych. Nasza oferta jest atrakcyjna dla każdego kto zechce zadbać o siebie w najbardziej efektywny sposób. Klienci mogą być pewni, że nasze usługi są na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnej, wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze. U nas skorzystają Państwo z bardzo bogatej oferty zabiegowej począwszy od klasycznych zabiegów kosmetycznych po medycynę estetyczną.

Luxury World oferuje nie tylko zabiegi kosmetyczne posiadamy również w naszej ofercie szeroki wachlarz masaży oraz ogromny wybór zabiegów z zastosowaniem urządzeń, które w nieinwazyjny ale efektywny sposób pozwolą udoskonalić Państwa twarz i ciało. Zabiegi kosmetyczne wykonywane są przy użyciu kosmetyków znanych marek: KLAPP COSMETICS oraz MEDIDERMA .

Nasi klienci mogą skorzystać z wyjątkowych zabiegów w towarzystwie najbliższej osoby spędzając ten czas razem i relaksując się w specjalnie przygotowanym do tego celu gabinecie. Luxury World jest idealnym miejscem do tego aby zregenerować swoje siły i zrelaksować się w kameralnych wnętrzach naszego SPA.

Serdecznie Państwa zapraszamy do Luxury World DAY SPA!

ODKRYJ W SOBIE PIĘKNO

Góra © 2014 Luxury World DAY SPA | design: armadastudio
FACEBOOK
TWITTER
YOUTUBE